Ana sayfa

Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Orta Vasıta Çelik Raf satış için
iyi kalite Orta Vasıta Çelik Raf satış için
Müşteri yorumları
Merhaba Iris, hasta hizmetleriniz için teşekkürler. Ürünler harika, Kurulum basit. Fabrikanızı ziyaret ettiğimde, büyük şirketler, makine çok ilerlemiş, herkes mükemmel.

—— Soter

Sevgili Chan Iris, gel già sapete, abbiamo ricevuto i vostri scaffali. Sono molto belli, siamo rimasti molto içeriği. Composto sono dei scaffali belli, verniciati bene, ci sono piaciuti molto, e siamo rimasti molto contenti. La vostra disponibilità için la vostra presenza e ve ortak çalışma.

—— Ferramenta Negri

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8
Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd.
Atölye alanı
Materials
Welding Lines
Punching holes
Materials Cleaning pool
Powder Coating Handing Lines
Powder coating lines
Holiday meal

Atölye alanı

30.000'den fazla atölye alanı, 10 adet tam otomatik makine ve 50'den fazla yarım otomatik makineler

Materials

Q235 Cold Rolled Steels

Welding Lines

Point to point welding, High efficiency and low loss rate

Punching holes

Fully automatic punching machines

Materials Cleaning pool

Pickling and phosphating cleaning pool, we have 10 pools to do cleaning

Powder Coating Handing Lines

Painting Lines

Powder coating lines

three automic powder coated mechines lines

Holiday meal

Strong team cohesion, celebrate Chinese New Years and Held raffles as employee benefits.

1 2
Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd.
OEM and ODM
OEM Products

OEM and ODM

OEM and ODM are both available in Jiabao, we are available in specifications,appearance,colors,unique logos on the products and so on.If our customers need the two services, provide us with the customized products drawings,specific special specifications,detail requiremets,we are absolutely able to meet all the requirements. Do what you want, offer what you need.

OEM Products

We could base on customers requirement to make the theory into reality.

1
Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd.
Tasarımcılar Takımları

Tasarımcılar Takımları

Sizin için ücretsiz süpermarekt düzen tasarımı

 • Üretim hattı
  Jiabao, Foshan, Çin, bir alanı kapsayan bir fabrika ve üretici olarak, bükme ve delme için 20 setleri mechines üzerinde iki üretim hattı, toz kaplama vardır.

  Malzeme teslim etmekten malzeme seçimine kadar tüm süreç için personel, üretim ve kalite kontrolü ile sıkıyız. Biz bitirmek için iyi bir toz ve gelişmiş otomatik üretim hattı benimsenmesi. Bizim iyi kalitemiz ve itibarımızdan dolayı, şimdiye kadar uzun vadede birçok müşterinin güvenini ve inancını kazanıyoruz. Şirketimiz, "hayatta kalmak için kalite, gelişmekte olan samimiyet" anlayışıyla adım adım ilerlemeyi hedeflemektedir.

  İşçilerimizin sayısı 300'ün üzerinde olup, tamamı yüksek kalitede toplu üretimi garanti etmek için tecrübeli ve tecrübeli kişilerdir. Ayrıca, her köftenin işe gitmeden önce sıkı ve standart eğitimlere sahip olması ve zaman zaman düzenli eğitim alması gerekiyor.

  Çok sayıda deneyimli çalışan, toplu ve yüksek kaliteli üretim için güvenilir bir garanti sunar. Müşterilerimizden gelen büyük sipariş taleplerini karşılamak için günde 3000 parçaya yakın üretim yapabilmekteyiz.

 • OEM / ODM
  OEM ve ODM Jiabao mevcuttur, biz özellikler, görünüm, renkler, ürünler ve benzeri üzerinde benzersiz logolar mevcuttur.İhtiyaçlarımıza iki hizmete ihtiyacımız varsa, özelleştirilmiş ürünler çizimleri, özel özel şartnameler, detay requiremets ile bize verin , tüm gereksinimleri karşılayabiliyoruz.

  Ne istersen yap, ihtiyacın olanı sun.

 • Ar-Ge
  Jiabao, sürekli güncellenen ürünleri üretmek için güçlü destek sunmak üzere güçlü ve yenilikçi bir Ar-Ge ekibine sahiptir.

  Bizim Ar-Ge ekibi daha specilized araştırma personeli ve daha profesyonel test, ürün belgelendirme yetenekleri işe alarak daha güçlü ve daha teknik hale geliyor. Müşterilerimiz yeni ürünler geliştirme hakkında herhangi bir fikrim varsa, bize örnekleri veya fikirleri sunmak, bizim Ar-Ge bizim müşterilerimize asla izin vermeyecek Müşterilerimizin ihtiyacını tam olarak geliştirebiliriz. Müşterilerimiz her zaman araştırma ve geliştirme kabiliyetimizle doyurulur ve güvenir. Ar-Ge ekibimiz, ürün tasarımlarımızı sürekli olarak pazarların ihtiyacına göre geliştirir.

İletişim bilgileri
Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. Iris Chan

Tel: 86-13790037161

Faks: 86-0757-85325513

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)